Cześć! Nazywam się Jędrzej Rayski.

Tworzę skuteczne identyfikacje wizualne dla małych firm oraz startupów. Pomagam im w najważniejszych dla nich momentach - niektórym na samym początku działalności, innym w momencie ważnych zmian. Za każdym razem przyświeca mi jeden cel - cały czas starać się jak najlepiej odzwierciedlić to, kim są naprawdę.

Staram się dzielić tym, czego się aktualnie uczę pisząc bloga czy prowadząc prelekcje i warsztaty (wystąpiłem na m.in. Dribbble WroMeetup prowadząc prelekcję pod tytułem Jak się rozwijać jako projektant?, prowadziłem warsztaty z kreowania marki na Slot Art Festival). Uwielbiam podróżować razem z moją żoną. Piątki wieczór spędzam w Be the Light, a niedzielne popołudnia w WDJ.

Co inni mówią o mnie?

“Jędrzej to młody, zdolny projektant, który szybko przyswaja nowe umiejętności. Jest pełen pozytywnej energii, która nadaje mu chęci do pracy.”

—KRZYSZTOF NOWAK, CEO NECON

“Imponuje dojrzałością i wiedzą, co przekłada się na jakość jego pracy. Widać u niego perfekcjonizm oraz dbałość o szczegóły. Jest otwarty i z wielką pasją zdobywa kolejne doświadczenia.”


—MICHAŁ SZYDLIK, PR MANAGER W CZART

"Jędrzej jako projektant łączy wysoki poziom profesjonalizmu, komunikacji i umiejętności projektowych. Jako agencja uważamy, że znaleźliśmy najlepszego współpracownika do wszystkich naszych przyszłych projektów związanych z brandingiem i projektowaniem stron internetowych."

—THEODORE DOMINIAK, CEO INIT

“Na Dribbble WroMeetup Jędrzej wygłosił ciekawą i inspirującą prelekcję. Pomimo młodego wieku, świetnie poradził sobie na scenie, do udziału w prelekcji angażował także publiczność. Jego prezentacja była na wysokim poziomie merytorycznym i wizualnym.”

—PAWEŁ SZYMANKIEWICZ, PROWADZĄCY DRIBBBLE WROMEETUP

Zainteresowany współpracą? Wpisz swoje imię oraz e-mail poniżej, a wyślę Ci maila, aby umówić się z Tobą na konsultacje. W razie pytań pisz na adres jedrzej@rayski.eu.

©  2018 Rayski Studio ·  NIP: 8943133440  ·  REGON: 381485700

Instagram     Facebook     Dribbble     Behance